Corona ( Korona ) Virüsü covid-19 virüsü nedeni ile bütün sistem internet teknolojilerine ve bilgisayar tabanlı sistemlere dönüş yaptı. Home Ofis sistemine ister istemez geçmiş olduk. Bu dönemde sağlığımız ve geleceğimiz için zorda olsa dayanmak ve doğru gerçek bilgiyi paylaşmamız gerektiğini düşünüyoruz. Bu dönemde gerçek ticaret yerine online ticaret sisteminin önemi de artmış oldu. Kısaca dünya yeni dünya düzenine geçmek zorunda kalıyor.

Hatta Corona virüsü bittiğinde eski iş adamlarını göremeyecek, yeni iş adamları ile tanışacağız. Artık internet tabanlı sistemlerin daha da etkili ve güçlü olacağı sistemler gelişecektir. Bu yüzden evde kaldığınız sürece kendinizi internet tabanlı sistemlerde kendinizi geliştirmenizi öneririz. Eğer eksik bilginiz var ise evde kaldığınız sürece udemy den kurs alarak eksiklerinizi kapatabilirsiniz.

Elit SEO olarak, Kurslarımız online sisteme dönmüştür. önümüzdeki hafta itibari ile eğitimler internet üzerinden online olarak verilecektir.

İnternet Teknolojilerinde Adsense Eğitimi, internetten para kazanma, SEO Kursu – Mobil Uygulama ve Geliştirme web yazılımı e ticaret teknikleri gibi bir çok alanda uzmanlık eğitimi alabilirsiniz. Corona – Korona virüsün uzun süre devam edeceğini düşünürsek bu süreci verimli geçirmek adına,kendinizi eğitime yönlendirebilirsiniz.

Bu durumdan da emin olduk ki, Bilgisayar sistemleri ve Web tabanlı cms sistemleri artık geleceğin teknoloji olma yolunda hızla devam edecek.

evde kal – evinde kal türkiyem