facebook arama : Facebook içeresinde bir kelime yada site arama, facebook da paylaşım yaparken, # hashtag etiketini kullanarak yapabilirsiniz. Facebook da bir paylaşım yaptığınızda mutlaka bir hashtag etiketi kullanın yani tagları kullanırsanız Facebook Arama kısmında yazdığınız etiketlerin sonucuna ulaşabilirsiniz.

Facebook Arama SEO açısından oldukça önemli kriterlere ve etkenlere sahiptir, Arama motoru başta Google Facebook dan gelen trafiğe ciddi önem verir. Bu yüzden Facebook Arama kısmında çıkmak için belli başlı etiketler kullanabilirsiniz. SEO ile uğraşıyorsanız mutlaka Sosyal Medya hesaplarını kullanmalısınız. Sosyal Medya Hesaplarını kullanırken ise, etiketlere değer vermelisiniz.

Facebook Arama Listesinde En çok kullanılan sorgular ve terimler

Facebook Arkadaş arama nasıl yapılır?  facebook da bir şey için arama  nasıl yapabilirim? Ara bul profilleri facebook gibi en çok sorulan sorulara facebook yardım sayfasında detaylı bilgi verilmiştir.

Facebook Arama

Facebook Arama için Marka bilinirliğini artırmada kullanılan bir Sosyal medya aracıdır. Markafoni – Limango gibi firmalar Facebook sayesinde bilinirliklerini artırdılar. Eğer çalışmalarınızı Sosyal Medya ile güçlendirmek isterseniz Elit SEO Reklam Yazılım Sizlere bu konuda profesyonel destek sağlamaktadır.