İnternetten Para Kazanma : Eğer internet gelirleri ile para kazanmak isterseniz, bu makaleyi sonuna kadar dikkatlice okumanızı tavsiye ederim. Bu yöntem tarafımızca uygulanan bit yöntemdir.

Daha önce internetten para kazanma yolları diye Google da bir aratma yaptığınızda karşınıza çıkan sonuçlardan farklı bir yöntemdir. Teknik olarak gene internete dayalı bir gelir elde etme yöntemidir.

Peki bu iş nedir? Kimler bu işi yapabilir?

Bu iş Bitcoin Mining yani bitcoin madenciliğidir. Aslında bitcoin elde etmek demektir. İşin en güzel tarafı ise,hiçbir bilgisayar bilgisine,hiçbir kodlama yada teknik bilgi bilmenize gerek yok. Siz günlük kazançlarınızı hesabınıza aktarmayı bilin yeterli.

Bizim burada üreteceğim şey ise, Bitcoin vault dur, Bitcoin vault, kazakistan da üretilen ve ilk çıktığında 22 dolar olan ve şu anda piyasada değeri 460 dolar olan bir coindir. Bitcoin vault üretmek için ise, hiçbir güçlü makineye gerek kalmadan günlük üretimler yapabilirsiniz.

Günlük ürettiğiniz paraları günlük olarak hesabınıza çekebilirsiniz. Bitcoin vault üretimi cloud olarak yapılmaktadır. Yani sanal bir sistem satın alıyorsunuz. ve üretime başlıyorsunuz.

Burada yer alan paketlerden Bütçenize uygun bir paket seçiyorsunuz, Örneğin 600 dolarlık bir paket aldınız, ( Aylık yada yıllık değildir ) 600 dolara tam 1100 gün boyunca üretim yapar, veeee Yatırdığınız parayı 3.5 ayda çıkartırsınız, geri kalan 3 sene boyunca pasif bir gelir elde etmiş olursunuz. Üstelik burada çifte bir kazanç var, ürettiğiniz Bitcoin vault değeri şuan 460 dolar, yıl başına doğru, 1200 dolar seviyelerini görecektir. 460 dolardan üretip 1200 dolar olunca sattığınızı düşünün.

Mining  City – Mining city BTC.com firmasının Lisanslı anlaşmasına sahip güvenilir bir firmadır. Mining city firmasının Kazakistan Hükümeti ile resmi bir anlaşması vardır. Şirketin Polonya da ve Kazakistan da üretim tesisleri vardır.

Sistemden para kazanmak isterseniz, ve kararınız kesin ise info@elitseo.com sitesine mail atabilirsiniz. Sizlere ücretsiz destek olmaktan mutlu oluruz. Daha detaylı bilgi almak isterseniz Bitcoin vault mining sitesinden bilgi alabilirsiniz.

Bitcoin vault değerleri öğrenmek isterseniz https://coinmarketcap.com/currencies/bitcoin-vault/ buradan bilgi alabilirsiniz.

Sistemi anladınız ve kayıt olmak isterseniz Buradan Üye olabilirsiniz. Bitcoin vault Üyelik Girişi

Üye olmadan önce detaylı bilgi için bize ulaşmanızı öneririz. Bol kazançlar