Elit SEO olarak, Google Adwords Google’ın çevrimiçi reklamcılık programı olarak hizmet vermektedir.Bu program sayesinde piyasada yeni müşterilere ulaşabilir,işletmenizi büyütebilir, Pazar payınızı artırmaya yönelik çalışmalar yapabilirsiniz.Ayrıca bununla birlikte reklam bütçenizi belirleyebilir,reklamlarınızın etkisini ölçerek etkili geri dönüşler alabilirsiniz.Harcamalarınız ile ilgili herhangi bir alt sınır veya üst sınır yoktur.Reklamlarınızı istediğiniz zaman durklatabilmeniz mümkündür. https://adwords.google.com.tr adresine giderek Adwords ü kullanmaya başlayabilirsiniz.İşletmeniz veya markanız ile ilgili kelime veya kelime öbeklerine anahtar kelimeler adı verilir.Bu anahtar kelimeler ile hedef kitlenizi daha iyi belirleyebilir ve buna yönelik çalışmalar yapabilirsiniz.Online Reklamlar konusunda oldukça etkili bir yöntem olarak kabul edilmektedir ve bu sayede markanız ile alakalı web sitelerini inceleyen kullanıcılara rahatlıkla ulaşmanız mümkün olmaktadır.

Google Ads ile işinizi büyütün

Google Arama ve Haritalar’da sizinkine benzer işletmeleri arayan müşterilerin karşısına çıkın. Sadece web sitenize yönlendiren tıklamalar veya işletmenize yapılan telefon aramaları için ödeme yapın

Müşterilerin ürün yada hizmetleri aradığında İlk Sırada Çıkın

Kullanıcılar ne yapacaklarını, nereye gideceklerini ve ne satın alacaklarını Google’da arar. Reklamınız, kullanıcıların sizinkine benzer ürün veya hizmetleri aradığı sırada Google’da gösterilebilir.

Sizin için değerli sonuçlar elde edin

Kullanıcıları web sitenize yönlendiren dijital reklamlarla online satışlarınızı, rezervasyonlarınızı veya posta listenizi büyütün.

TELEFONLA DAHA FAZLA ARAMA ALIN

Telefon numaranızı ön plana çıkaran reklamlar ve ara düğmesi sayesinde daha çok müşterinin sizi aramasını sağlayın.

Neden Google ADS Reklamları?

Google Adwords Reklamları Sayesinde Kaliteli ve Hızlı bir şekilde Google Aramalarında İlk Sırada yer alırsınız, üstelik dilediğiniz bütçe ile dilediğiniz Kelimede reklam çıkabilirsiniz.

  • ADS Fiyat: Dilediğiniz bütçede reklam verebilirsiniz.
  • Markalaşma: Google Adwords Reklamları Marka ve Bilinirliği Artırır.
  • Geri Dönüş Oranı: Doğru Anahtar Kelimede istediğiniz Kelimede çıkarsınız.
  • Web Site Reklamları: İstediğiniz Ülkeden İstediğiniz Alanda Reklam verme
  • Destek Sistemi: ADS Müşteri Hizmetleri ile canlı destek ile Konuşma
  • Detaylı Raporlama: Yaş Cinsiyet Cihaz Kelime gibi detaylı raporlama

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir