18 Kaliteli Web Sitesi : Bu web sitelerinden yapılacak çalışmalar sizlerin marka ve bilinirliğinizi artıracak bir çalışmadır. Ayrıca tamamen ücretsiz, ve web sitenize değer katacak çalışmalardan olan web siteleri ile kısa sürede arama motorları tarafından fark edilirsiniz.

diigo.com profil ve Bağlantı eklebilirsiniz. Tanıtım yazısı ekleyebilirsiniz.

sites.google.com Google tarafından sunulan bir hizmettir. ve tamamen ücretsiz bir web sitesi yapabilir, harici web sitenize Link ekleyebilirsiniz. Ayrıca diğer avantajı Backlinkler google dan geleceği için kaliteli bir backlink almış olursunuz.

Mix.com : stumbleupon yeni adresi Mix.com oldu, web siteniz için bir kategori belirleyip sitenizi burada tanıtabilirsiniz, Güçlü ve kaliteli bir sitedir. Avantajlarını web sitenizi paylaştığınızda görebilirsiniz.

livejournal.com : Live Journal özgür ifade yazmak ve yazar olmak için güzel bir platformlardan bir tanesidir. Ücretsiz olarak web sitenizi paylaşabilirsiniz.

Medium.com : Sitenizden alıntı yada kaynak göstererek burada yazı yazabilir ve paylaşımlar yapabilirsiniz.

Jimdo.com : Eskiden pagerank değerleri yüksek siteleri tercih ederdik, o dönemde en çok tercih edilen web sitelerinden birisidir. Hale kalitesini koruyor.

Elitseo.com

Reddit.com : Dizin Ekleme sitesi ile başlayan reddit de blog yazabilir, web sitenize ücretsiz link verebilirsiniz. Gerçekten kaliteli özgün sitelerden bir tanesidir.

Kaliteli siteleri, firmanızın yada kişisel web sitenizin gelişmesi için eklenen Link ( backlinklerin başında gelir)  link eklerken dikkat edilmesi gereken kriter, Hacklink yöntemi ile eklememeniz, Ayrıca domain yaşı, sizin web sitenizden daha yüksek olmasını tercih edebilirsiniz.

Diğer web siteleri için mail atarak talep de bulunabilirsiniz.