instagram facebook ile giriş yapma : Instagram. Facebook ile Devam Et. ve. Telefon numarası, kullanıcı adı veya e-posta. Şifre. Şifreni mi unuttun? Giriş Yap. Hesabın yok mu? Kaydol · Instagram.Instagram’a Facebook ile giriş yapma sistemi ile yeni hesap oluşturmadan bağlantı yapılabilmektedir. Instagram çıktığı andan itibaren farklı yapısıyla birçok kişinin dikkatini çekmiş ve görsel yönüyle ön plana çıkan ilk sosyal medya uygulaması olmuştu.

instagram facebook ile giriş yapma

Instagram’ın bu yükselişi büyük firmalar tarafından da fark edilmiş ve Facebook bu yükseliş nedeniyle Instagram’ı satın almıştı. 2012 yılında yapılan satın alma işleminden sonra Facebook, Instagram’a tam olarak desteğini de sunmaya başlamıştı. Facebook’un bu kararının ardından ise Instagram büyük bir yükselişin içerisine girmişti. Bunun yanında Instagram’a verilen destek nedeniyle kullanıcıların artık sadece Facebook hesabı üzerinden de girişleri sağlandı.

Yeni E-Mail ile yeni bir hesap açmak yerine direk olarak Facebook üzerinden uygulamaya giriş yapabiliyorsunuz. Bu büyük bir artı olarak gözükse de yaşanan çökme sorunlarından dolayı da aslında bir dezavantaj haline geldi. Zira kullanıcılar yaşanan sunucu sorunlarından dolayı kimi zaman uygulamaya giriş yapamıyor. Bu durumda da belirlenmiş bir şifre olmadığı için harici olarak kullanıcı adınızla Instagram’a giriş yapmanız da mümkün olmuyor. Bu durumda yapılması gereken şey ise oldukça basit. Eğer bir şifre elde etmek istiyorsanız mutlaka Facebook hesabınıza bağlı olan mail adresinizi bilmeniz gerekiyor. Bu adım oldukça önemli. E Mail hesabınıza ulaşabiliyorsanız şifre değişikliği kısmına gelerek direk olarak bu e posta adresinizle Instagram şifresi değiştirebilirsiniz. Yaptığınız şifre değiştirme işleminin ardından belirlediğiniz ve mail adresinize gelen yeni şifre sizin Instagram şifreniz oluyor. Böylelikle direk olarak Instagram’a hesap bilgilerinizle giriş yapabiliyorsunuz.