SEO Uzmanı : Başta Web Sitenizi, Google Benim İşletmemi ve içeriklerinizi Optimize Ederek Google ve diğer Arama Motorlarına Uygun Hale getiren kişidir. İyi bir SEO Uzmanı sizlere çok iyi cirolar ve paralar kazandırabilir, Ancak Kötü deneyime sahip SEO Uzmanı size ve sektörünüze ciddi zararlar verebilir.

SEO Uzmanı Seçme Kriterleri Nelerdir?

Kriter Seçerken çalışmanızı ve web site deneyimi sözle değil sözleşme ile garanti altına alacak SEO Uzmanı Seçin, Referanslarını inceleyin ve ne tür çalışmalar yapacağına dair bilgi talep edin

İlk Sıra Garantisi veren SEO Uzmanları

Sizlere İlk Sıra Garantisi sunan SEO uzmanlarından uzak durun, Google SEO Kriterlerinde asla ilk sıra garantisi veremez, Google Search console sürekli algoritma güncelleme ve gelişmesi ile SEO yapısını tamamen değiştirebilir. Tek bir Kriter Önemlidir, Google SEO Kriteri.

SEO Uzmanı ne gibi çalışmalar yapmalıdır?

SEO Uzmanı Kurumsal – Bireysel SEO çalışmalarında Google kriterlerine Uygun SEO hizmeti Sunmalıdır. Çalışmalarında Link ve Sosyal Medya gibi temel SEO çalışmalarını Google tarafından sunulan temel değerleri kullanarak yapmalıdır. 

SEO Uzmanı ve Google SEO Çalışmaları

Google SEO Hizmetleri ile SEO Uzmanlık Kriterleri ile özgün ve detaylı bir çalışma yapan kişidir, Bu Kriterler ve çalışmalar Google dijital ortamda ve tamamen güvene dayalı bir şekilde devam etmelidir. Google SEO Çalışmalarında Kaliteli Backlink ve İnşaası önemlidir.

SEO Uzmanı Hizmeti Alacak Kişiler neye dikkat etmelidir?

SEO Uzmanı : Dolandırıcı bir SEO ile karşı karşıya olduğunuzu hissettiren bazı uyarı işaretleri vardır. Bunların uzun bir liste halinde olması gerekmez, dolayısıyla şüpheleriniz varsa içgüdülerinize güvenin. Şu durumlarda SEO’yla çalışmayı bırakmaya çekinmeyin

  • Google SEO Uzmanı: Google SEO Uzmanı Eğitim programları
  • Sosyal Medya Uzmanı: Sosyal Medya Yönetim ve Uzmanlığı
  • SEO Çalışması Link İnşaası: SEO Çalışması ve Link İnşası
  • SEO Araçları: SEO Araçları ve SEO Teknikleri
  • Fiyat: SEO Çalışmalarında Kullanılan Fiyat Teklifleri
  • Destek: Mutlaka Desteğe dayalı bir SEO Hizmeti