Yandex Harita Kaydı – Yiyecek ve içecek Market oteller ve Firmaları ekleyebileceğiniz Google Haritalardan sonra en çok kullanılan platform haline geldi. Yandex de seo için yapabileceğiniz ilk adımlardan birisidir Yandex Harita kaydı oluşturmak.

Yandex Harita sihirbazını kullanarak kendi haritanızı kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Kurum ekleyin
Kurumun temsilcisiyseniz kurumu şuraya ekleyin: Yandex.Rehber: buraya daha fazla bilgi yazılabilir.  İsim – Adres Firma adı gibi detayları ekleyebilirsiniz. Çalışma saatleri web adresi ve telefon numarası sayesinde işletme için gerekli yapılacak işlemlerdir.

yandex SEO için Harita kaydı yandex metrica kaydı ve yandex web master tools için diğer işlemleri yapmayı unutmayın. Yandex metrica ve web master tools kaydını sizlere destek vererek ücretsiz yapabiliriz.

SEO Hizmeti – Yandex SEO Çalışması ve – Yandex Harita Sihirbazı

Yandex Arama Motoru ile yandex aramalarında ilk sayfada hatta ilk sıralarda çıkabilirsiniz. Yandex direct kaydı ile yandex arama sonuçlarında reklam geçebilirsiniz. Benzer sorgulara göre arama kısmına Anahtar kelimenizi ve web sitenizi ekleyebiliriz. Yandex Türkiye ve Diğer araçlar listesi için Kurumlar için yandex mail hizmeti, Yandex Mx Ayarları yandex mail sistemlerini de kullanabilirsiniz.

Google adsense de reklam geliri elde edenler aynı servis için yandex partner yani iş ortaklığı için başvuru yapabilirler. Yandex için kullanılan servisler elbette bu kadar ile sınırlı değildir.  Yandex Haberleri yandex haber servisi ve sistemleri için bize ulaşabilirsiniz.