Linkedin Learning ile evde kaldığınız sürece online ve ücretsiz Kurslar öğrenebilirsiniz. Genelde yazılım ve Algoritma tabanlı eğitimleri tamamladığınızda Linkedin akademi tarafından ücretsiz sertifika alıyorsunuz. Eğitim içerikleri aşağıda yer almaktadır.

  1. Learning the JavaScript Language
  2. Social Media Marketing with Facebook and Twitter
  3. Succeeding in Web Development: Full Stack and Front End
  4. Digital Marketing Trends
  5. Content Marketing: Videos
  6. Practical HTML for Marketing Projects

Bir çok uzmanlık alanında eğitim ve ücretsiz kurs içeriği uzman ve kaliteli eğitimciler sayesinde süper eğitimlere katılabilirsiniz. Tek sorun Türkçe dil ile eğitim olmaması, ancak çok fazla sorun değil, sonuçta kodlamalar ve yazılımlar standart kodlamalara sahip olduğu için çok fazla zorluk çekmezsiniz.

Linkedin – Sosyal medya araçlarında Business yani iş ve iş deneyimleri arasında Türkiye de en çok tercih edilen Sosyal Medya platformlarından birisidir. Eğitimleri veren kişiler, iş deneyimleri olan ve kariyer hedefleri oldukça yüksek bireyler tarafından verilmektedir. Evde kaldığımız bu zaman diliminde kendiniz geliştirmek için güzel bir fırsat olacak. Özellikle Digital marketing trend eğitimi günümüzde oldukça popüler eğitimlerden birisidir.

Linkedin Premium

Linkedin Premium sayesinde güçlü bağlantılar elde eder, Dileğiniz ve iletişim kurmak istediğiniz bağlantılara mesaj gönderebilirsiniz. Ayrıca iş arayanlar için daha hızlı ve geniş yelpazede sunulan iş deneyimlerini de kaçırmamış olursunuz.

Linkedin ile profesyonel bir ağ kurarak digital dünyanın CEO ları ile tanışma imkanı elde edebilirsiniz. Hadi durmayın hemen bir Linkedin hesabı açarak ücretsiz kayıt olun ve güçlü ağınızı oluşturun. Başarılar 🙂

Author : Merve Aksan