Twitter Türk İzmir : Twitter da geçen hafta trend topic olan bir kelimedir, yani twitter da gündeme oturmuş bir arama terimi. İzmir kızları ünlü ve muhtemelen bu trend topic de İzmir’in güzel kızlarını listeyen bir çalışma olmuş.

Twitter da bir kişinin fenomen olması ve trend topic olabilmesi için, binlerce kişinin bu konuyu konuşması ve paylaşması gerekir. Diğer illere göre İzmir de öne çıkan Twitter Türk İzmir kelimesi bu aralar Google Trends de aranan kelimelerin başında geliyor. Eğer marka yada firmanızı trend topic ile duyurmak isterseniz, Elit SEO dan konu ile ilgili teklif alabilirsiniz. Twitter, alexa değerlerine göre instagram dan sonra en çok aranan kelimelerin başında yer alıyor.

Twitter Türk İzmir – Kim Bu Aranan kişi ?

Bir film sahnesini hatırlarsınız, zeki alasya ile metin akpınarın, Bu adamlar nereye bakıyor? gerçekte uygulansa eminiz bu kadar geri dönüş alınmazdı. Etkileyici ve ciddi bir reklam sistemi olabilirdi. Twitter Türk İzmir eş değer kelimelere baktığımızda Kızların arandığını gördük. Reklam Krizi fırsata çevirme, kelimeyi reklama dönüştürme olarak bilinir. Bu yüzden Marka ve ürünü duyurmak için kelimeleri özenerek seçmek, ve gündemi takip etmek oldukça önemlidir.

Sosyal Medya Reklam Platformu olan Twitter da ürünü ve markayı tanıtırken, gündemde olan arama listelerini çıkartarak daha çok gerçek kişilere ulaşabilirsiniz.