Adwords – Google Ads : Google Adwords Görüntülü,Arama Ağları, E Ticaret Reklam Birimi, şuan ki yeni ismi Google ADS, Web site ziyaretçi çekmek için,telefon ile daha fazla ziyaretçi çekmek hazırlanan, istediğiniz kadar bütçe ile başlayacağınız bir platformdur.

Özellikle iyi optimize edilmiş Adwords hesapları, ile ciddi anlamda ve anında geri dönüş alabilirsiniz. Örneğin E Ticaret sitelerinde yeniden pazarlama Mantığı, kaybettiğiniz Müşterileri yeniden kazanmanızı sağlar, Tıklama başına Maliyeti ve Anahtar kelimelerin seçimine kadar reklam kritelerini geliştirmek için Adwords Hesap uzmanlarından ücretsiz destek alabiliyorsunuz.  Markalaşmak için Adwords – Basitçe söylenmiş gibi dursa da aslında Adwords için en iyi sözdür. Marka bilinirliğini artırmak için kullanılan Adwords Reklam biriminin görüntülü reklam ağı, Sizin marka ve bilinirliğini artıracak en iyi etkenlerden birisidir.

İşletme – Firmanızın için bir bütçe belirleyin ve sizin için en iyi nasıl geri dönüş alacağınızı analiz edin. Adwords ile Telefon aramalarından tutunda Youtube da videolu reklam gösterimine kadar bir çok digital reklam sistemini yönetebilir ve kullanabilirsiniz.

Örneğin Arama Ağlarında en üst kısımda yer almak istiyorsanız, Reklam uzantısı, Telefon, Site Uzantısı gibi alanları mutlaka doldurmalısınız. Bu sadece rakiplerinizden daha güçlü ve belirgin çıkacaksınız. Gereksiz ve sizinle alakası olmayan Anahtar kelimeleri negatif olarak belirleyin, reklam gösterimlerinde gereksiz ve hizmet alanı dışına çıkmayın, Eğer bir Çilingir reklamı veriyorsanız, Bulunduğunuz il ve ilçeyi hedefleyin, hatta diğer illerde reklamınızın çıkmasını engelleyin.

Adwords Reklamları ile size verdiğimiz Hizmetler

  1. Adwords Hesap Yönetimi
  2. Görüntülü Reklam Ağı
  3. E Ticaret ürün bazlı reklam
  4. Youtube video Reklam
  5. Arama Ağları Reklam Optimizasyonu

En iyi bütçe ile en iyi reklamı çıkabileceğimizi garanti ediyoruz. Satışlarınızı ve Müşteri Kitlenizi geliştirmek için mutlaka denebilirsiniz.