Reklam Yönetim Sistemi, Marka ve Bilinirliği Artıran daha fazla müşteri ve kitleye ulaşmanızı sağlayan araçlardan birisidir. Yahudi Atasözü derki gelirinizin %90′ nını Reklam için harcayın. Sosyal Medya Reklamları ( Facebook – İnstagram – Twitter ) ve Google Görsel Reklamları ile sizlerin bile yakından tanıdığı bir çok isim, bu Araçlar sayesinde Marka olmuştur. Doğru yönetim ve teknikleri kullandığınızda Sizin de marka olmamınız için hiçbir engel yoktur.

Reklam Sayesinde Marka ve İmajınızı Geliştirin

İzmir de Marka Yönetim Ajansı olarak bilinen Elit SEO, Bir çok firmanın Sosyal Medya ve Google Arama ağı reklam sistemini yönetmektedir. Gerek Türkiye Geneli Gerekse Bölgesel alanda Reklam Sistemi Oluşturabiliriz.

Dijital yada Fijital Reklam Sistemleri

Dijital Reklam Sistemleri Banner Tasarımları Görseller Efektler videolar ve Karmaşık Reklam sistemlerinin temelini oluşturur. Kısaca Kurumsal Kimlik Tasarımı dediğimiz Reklam Sistemlerinin Başında Gelir. Fijital Pazarlama Reklam Ağı Fiziksel Hazırlanan Reklamların Temelini Oluşturur. Fijital Reklam Pazarlama Ağı Yemek sektörü Gıda, Oyun Eğlence gibi bir çok alanda tercih edilen Daihane bir buluştur.

Yandex Reklam Ağı

Reklam Alanlarınızı sadece belirli arama motorları ile sınırlandırmayın, Yandex Reklam ağıda sizlerin markanızı geliştirecek düzeyde kullanılan bir reklam platformuna sahiptir. Yandex Direct görsel ve arama sonuçlarında reklam ağını kullanabilirsiniz. 

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Reklamları Dijital Reklam, Yandex Reklam, Facebook Twitter, Linkedin Instagram gibi bir çok alanı tercih ederek Bölgesel alanda bir işletmenin reklamını yapabilirsiniz. Emin olun sadece 100 TL ile 120.000 Kişiye Reklam yada duyurunuzu yapabilirsiniz.Bunu Elde dağıtılan broşür ile yapmanız mümkün mü? 

Reklam Yönetim Sistemleri

Elit SEO Reklam Yönetim Sistemlerinde Kalite ve Yönergeleri sürekli inceleyen bunların üzerinde Ar – Ge Çalışması yapan İzmir Firmasıdır. Kaliteli bir Yönetim sisteminin temelini oluşturan Elit SEO, Dijital Reklam Platformlarını otomatik hale getiren ve Yöneten firmaların başında yer almaktadır.

  • Google Reklam: Adwords SEO ve Haritaların Yönetimi
  • Yandex Reklam: Direct SEO Harita ve Duyurular
  • Sosyal Medya Reklam: Facebook Twitter Instagram Reklam Ağı
  • Dijital Reklam: İnternet Üzerinden Video Reklamları Görsel Reklamlar
  • Fijital Reklam Ağı: Fiziksel alanda yapılan reklam ağları
  • Yazılım Reklamları: Mobil Uygulama Web Yazılım ve Ticari Reklam